Kategorie:

Domowe sposoby na przedwczesny wytrysk

Avatar
Opublikowane przez admin

Przedwczesny wytrysk dokucza wielu mężczyznom, a nie tylko niedoświadczonym kochankom. Mimo to większość ludzi uważa, że tylko brak doświadczenia wpływa na zbyt szybką ejakulację. Co zrobić, by pozbyć się tego problemu? Jakie ćwiczenia zastosować, by raz na zawsze wyeliminować ze swojego życia przedwczesny wytrysk? O tym wszystkim dowiesz się czytając dzisiejszy artykuł.

Przedwczesny wytrysk – czym jest i kogo dotyczy?

Najprościej rzecz ujmując jest on dysfunkcją seksualną, która dotyczy mężczyzn w każdym wieku. Bardzo często uniemożliwia ona odbycie satysfakcjonującego stosunku seksualnego obojgu partnerom.

Problem przeważnie dotyczy mężczyzn młodych, którzy dopiero rozpoczynają życie seksualne. Czasami pojawia się jednak jako objaw chorobowy, często nawraca w sytuacji, gdy mężczyzna przez dłuższy czas nie uprawia seksu.

Medycznie rzecz biorąc przedwczesny wytrysk podzielić możemy na:

  • zbyt przedwczesny – dotyczy on gry wstępnej, pojawia się na długo przed stosunkiem,
  • przedwczesny – pojawia się w momencie wprowadzenia penisa do pochwy,
  • zbyt wczesny – występuje na początku stosunku, przeważnie po kilku, maksymalnie kilkunastu sekundach.

Każdy rodzaj wytrysku przedwczesnego uniemożliwia doprowadzenie kobiety do orgazmu. Przyczynia się więc do powstawania wielu napięć i problemów w związku.

Leczenie tej dolegliwości zależne jest od przyczyny.

Dlaczego dopadł mnie przedwczesny wytrysk? Najpopularniejsze przyczyny

Najczęstszą przyczyną zbyt wczesnej ejakulacji jest psychika i brak doświadczenia mężczyzny. Czasami jednak występują inne powody, które sprawiają, że pomimo starań i stosowania domowych sposobów na przedłużenie stosunku mężczyzna kończy zbyt wcześnie.

Do najpopularniejszych przyczyn przedwczesnej ejakulacji zaliczyć możemy:

  • niedopasowanie partnerów,
  • zaburzenia psychiczne takie jak nerwica lękowa czy depresja,
  • nadużywanie alkoholu i innych używek,
  • złe doświadczenia z przeszłości,
  • lęk przed ciążą,
  • długie odstępy występujące między współżyciem,
  • początki współżycia z nową partnerką.

Zdecydowanie rzadziej za przedwczesny wytrysk odpowiadają choroby neurologiczne, problemy z tarczycą czy prostatą. Czasami przedwczesny wytrysk jest pierwszym objawem cukrzycy.

Należy pamiętać, że każdy ma prawo do chwili słabości. Jeśli przedwczesna ejakulacja pojawia się raz na jakiś czas to z całą pewnością nie jest powodem dla zmartwień. Powinna być ona tylko potwierdzeniem atrakcyjności dla partnerki.

Czy przedwczesny wytrysk można wyleczyć?

Dolegliwość tą stosunkowo łatwo wyeliminować z naszego życia intymnego. Oczywiście pod warunkiem, że jej przyczyną nie jest któraś z opisanych wyżej chorób. W takim przypadku wyleczenie choroby skutkować będzie poprawą życia seksualnego.

Wszelkie zaburzenia psychiczne wymagające leczenia a mogące mieć wpływ na długość stosunku można z powodzeniem leczyć z wykorzystaniem antydepresantów, które przepisać może specjalista – psychiatra.

Polecamy również: Member XXL – szybkie powiększanie penisa czy totalna ściema?

Najlepsze efekty daje jednak połączenie leczenia farmakologicznego i psychoterapii, która pozwoli szybko znaleźć równowagę psychiczną i zapomnieć i przedwczesnym wytrysku.

Odpowiednio wykonywane ćwiczenia to znakomity sposób, by poznać swoje ciało i nauczyć się kontrolować wytrysk. Opanowanie tej sztuki spowoduje znaczne wydłużenie stosunku i możliwość zadowolenia każdej partnerki. To przydatna umiejętność, która nie jest prosta, jednak przy odrobinie chęci każdy może się jej nauczyć w dość krótkim czasie.

Jak przedłużyć stosunek domowymi sposobami?

Jednym z fajniejszych sposobów na poradzenie sobie z przedwczesnym wytryskiem jest sterowanie wyobraźnią. Wykonanie tego ćwiczenia wymaga kilkunastu minut wolnego czasu. Ważne, by nikt nam nie przeszkadzał.

Rozpoczynamy je od ustabilizowania oddechu i wyobrażenie sytuacji, która powoduje problem z przedwczesną ejakulacją.

Wyobrażamy sobie cały stosunek od początku, do samego końca skupiając się na tym, że wszystko przebiega tak, jak tego chcemy. W trakcie tego ćwiczenia można wykonać masturbację, którą przerywamy w momencie, gdy nadchodzi wytrysk. Powtarzamy to kilkukrotnie.

najlepsze sposoby na przedwczesny wytrysk

Wykonywanie takich seansów jest w stanie dość szybko wydłużyć stosunek i rozprawić się z problemem przedwczesnego wytrysku.

Kolejną fajną rzeczą jest metoda uciskowa, która wykonana w odpowiednim momencie jest w stanie zdecydowanie opóźnić wytrysk. Warto najpierw przećwiczyć ją w trakcie masturbacji. W późniejszym czasie można stosować ją w trakcie stosunku.

Polega ona na doprowadzeniu się do momentu tuż przed wytryskiem i uciśnięciu żołędzi członka trzema palcami. Po chwili odczujemy, że podniecenie opada i możemy przystąpić do kontynuacji.

Zaangażowanie partnerki w tym ćwiczeniu zdecydowanie poprawia efekty i uczy Was radzić sobie z wczesnym wytryskiem. Dzięki niemu można fajnie opóźnić wytrysk i przedłużyć stosunek w sposób naturalny.

Farmakologia na przedłużenie stosunku

Najprostszym i chyba najszybszym rozwiązaniem jest zakup odpowiedniego żelu, którego zadaniem jest znieczulenie członka i wydłużenie stosunku. Żel taki dostać można w każdej aptece, można go też zamówić na różnego rodzaju portalach takich jak np. Allegro czy Ceneo.

Należy pamiętać, by przed stosunkiem posmarować członka i odczekać krótką chwilę aż środek się wchłonie.

Po takiej aplikacji odczujemy delikatny efekt znieczulenia, który umożliwi szybkie wydłużenie stosunku.

Nie ma się jednak co łudzić. Stosowanie takich preparatów sprawia, że stosunek jest dłuższy ale przyjemność po stronie mężczyzny jest zdecydowanie mniejsza. Jest to więc półśrodek, który umożliwia nam dostarczenie większej przyjemności partnerce.

Czy warto go stosować? Wielu mężczyzn chwali sobie takie środki, inni je krytykują. Wszystko zależy od konkretnej jednostki. Z pewnością warto je wypróbować i ocenić efekty.

Nauczmy się kontrolować wytrysk

Kontrola wytrysku i wydłużenie stosunku wydają się trudne dla kogoś, kto kończy zanim tak naprawdę wszystko się zaczyna. Warto do tego problemu podejść z chłodną głową, bo gwarantuje to szybkie efekty i możliwość długotrwałego stosunku.

Często pomaga rozmowa z partnerką. Jej akceptacja sprawia, że w głowie mężczyzny powstaje poczucie, że „nic nie musi” – to bardzo często powoduje odblokowanie psychiki. Dalej jest już z górki. Stosunki są coraz dłuższe a przedwczesny wytrysk powoli odchodzi w zapomnienie.

Warto dobrze poznać swoje ciało i dowiedzieć się co dzieje się podczas wytrysku. Obserwacja swoich odruchów pozwoli zaobserwować obojgu partnerom, że zbliża się moment wytrysku. W takiej chwili wystarczy zrobić kilkusekundową przerwę, w której można np. zmienić pozycję. Podniecenie delikatnie opada a my możemy kontynuować współżycie.

To wszystko nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać w pierwszej chwili. Odpowiednie podejście do tematu i podstawowe ćwiczenia na opóźnienie wytrysku przyniosą szybką poprawę.

Artykuł napisany we współpracy z Naturalab.edu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *